מתקפת טרור בלונדון, 6 הרוגים ו-30 פצועים בפיגוע משולב

מסחרית פגעה בהולכי רגל בגשר לונדון, ושלושת נוסעיה דקרו עוברים ושבים. בהמשך, הם דקרו מבלים במתחם אוכל סמוך ונורו למוות. מיי תכנס דיון חירום, חמישה ימים לפני הבחירות ושבועיים לאחר הפיגוע במנצ'סטר. בינתיים, אף ארגון לא קיבל אחריות.

ריאל מדריד זכתה בליגת האלופות

כריסטיאנו רונאלדו המלך של אירופה - ריאל מדריד עשתה את זה שוב. אלופת ספרד זכתה הערב (ש') בליגת האלופות בפעם השנייה ברציפות והשלישית בארבע השנים האחרונות, כאשר הביסה 1:4 את יובנטוס בגמר בקרדיף.

תושב הצפון נחטף בניסיון לסחוט כופר ושוחרר ע"י המשטרה

אדם בשנות ה-40 לחייו, תושב היישוב הבדואי זרזיר שבצפון, נחטף אמש (שישי) למטרת כופר, כך מסרו אחר הצהריים במשטרה. הוא הוכה על ידי חוטפיו, ואותר לבסוף על ידי המשטרה. שישה חשודים במעורבות במעשה נעצרו.

אז כמה כסף עושים סטטיק ובן־אל ?

סטטיק ובן אל תבורי עושים מיליונים בזכות 6 שירים בסך הכל, ואין להם אפילו אלבום אחד. אבל רענן שקד, מידיעות אחרונות, דווקא חושב שזה נהדר.

לקוראיה הצפונית יש טילים בין-יבשתיים שיכולים לכסות את ארה"ב

המצעד הצבאי שנערך הלילה (שבת) בפיונגיאנג חשף "הפתעות אסטרטגיות עם מסר ברור" - כך אמר טל ענבר, ראש המרכז לחקר החלל ומומחה הטילים במכון פישר. לדבריו, המסר הוא כי "מי שפקפק ביכולות של המדינה להחזיק טילים בין-יבשתיים, שיכולים לכסות את שטח ארצות הברית, שיחשוב שנית".

תיעוד: יהודים יידו אתמול אבנים לעבר כוח צה״ל

יהודים יידו אתמול אבנים לעבר כוח צה״ל, אחד מהם, תושב בית אל - נעצר

חשד: חנק למוות את בת זוגו והתאבד

גבר נמצא מוטל בחזית בניין בעיר. בקומה השמינית בבניין אותרה גופת אישה עם סימני חניקה על צווארה. בדירה נמצא מכתב של בן זוגה של הנרצחת שבו הודה כי חנק אותה למוות. לאחר הרצח הוא התאבד בקפיצה מחלון דירתו.