בארץ

תושב הצפון נחטף בניסיון לסחוט כופר ושוחרר ע"י המשטרה

אדם בשנות ה-40 לחייו, תושב היישוב הבדואי זרזיר שבצפון, נחטף אמש (שישי) למטרת כופר, כך מסרו אחר הצהריים במשטרה. הוא הוכה על ידי חוטפיו, ואותר לבסוף על ידי המשטרה. שישה חשודים במעורבות במעשה נעצרו.

חשד: חנק למוות את בת זוגו והתאבד

גבר נמצא מוטל בחזית בניין בעיר. בקומה השמינית בבניין אותרה גופת אישה עם סימני חניקה על צווארה. בדירה נמצא מכתב של בן זוגה של הנרצחת שבו הודה כי חנק אותה למוות. לאחר הרצח הוא התאבד בקפיצה מחלון דירתו.

שריפה בסינמה סיטי בגלילות

המבקרים במתחם הקולנוע והקניות הגדול בצומת גלילות פונו מהמקום, לאחר שפרצה שריפה באשפה הצמודה לאזור ההסעדה. "מסעדת 'טל בייגלס' עלתה באש, יש פה בלגן רציני", סיפרה עובדת ב"סינמה סיטי". אישה נפגעה קל משאיפת עשן.

בן 50 נורה ונרצח במסעדה בנתניה

גבר כבן 50 נורה בנתניה ובתום פעולות החייאה ממושכות נקבע מותו בזירה. מפרטים ראשונים עולה כי רוכב אופנוע ביצע את הירי ונמלט מהמקום.

הרכבות יושבתו עד יום ראשון.

עקב ההחלטה להפסיק את עבודות התשתית של רכבת ישראל בשבת, הרכבות מהצפון למרכז, משני הכיוונים, יושבתו כדי להמשיך את עבודות התשתית. כעת מאוד מפגינים יצאו למספר תחנות רכבת בארץ כדי להפגין.

בנימין (פואד) בן-אליעזר הלך לעולמו

השר וחבר הכנסת לשעבר, בנימין (פואד) בן-אליעזר, בבית החולים איכילוב, הלך היום לעולמו, בן 80 במותו. פואד הותיר אחריו אשה וחמישה ילדים.

תם המצב חירום בנתב"ג והמטוס נחת בשלום

מטוס "UP" של חברת אל על ועליו 182 נוסעים, המריא מישראל לרוסיה והוחזר בעקבות חלקי גלגל שנמצאו על המסלול. לאחר שחג זמן רב כדי לנחות עם כמה שפחות דלק, בשעה 00:00 נחת המטוס בשלום. 10 נוסעים לקו בחרדה.

הדממה בנתב"ג: מטוס בדרך לנחיתת חירום

הערב, יום ה, הוכרז מצב חירום בנמל התעופה בן גוריון, זה לאחר שמטוס "UP" של אל-על נאלץ לחזור בחזרה לשדה התעופה, כשעתיים לאחר המריא בשל צמיג שהתפוצץ.

7 פצועים, בהם 4 במצב קשה בתאונה בצפון

באזור צומת וואסט בצפון רמת הגולן, טרקטור התהפך על כלי רכב שנסע. בתאונה ישנם שבעה פצועים מתוכם 4 ארבע במצב קשה, אשר הובהלו לבית החולים על-ידי שלושה מסוקים של מד"א וצה"ל. חקירה נפתחה.

מפגן תמיכה בנהג המשאית מבית אלעזרי

כ-700 בני אדם הגיעו למפגן התמיכה בנהג המשאית מבית אלעזרי אשר ירה למוות בגנב פלסטיני.