ביטחון

תיעוד: יהודים יידו אתמול אבנים לעבר כוח צה״ל

יהודים יידו אתמול אבנים לעבר כוח צה״ל, אחד מהם, תושב בית אל - נעצר

תיירת נרצחה בפיגוע ברכבת הקלה בירושלים

סטודנטית בריטית בת 23 נרצחה בצהריים (יום שישי) בפיגוע דקירה, ברכבת הקלה, באזור כיכר צה"ל, ירושלים. המחבל נעצר. מבדיקה ראשונית המחבל, ג'מיל תמימי מראס אל-עמוד (57), עלה לרכבת עם הסכין, וביצע את הפיגוע.

פיגוע דריסה בצומת עפרה

צעיר כבן 20 נהרג ובן 19 נפצע קל הבוקר (ה') בפיגוע דריסה שאירע בטרמפיאדה בצומת עפרה, על כביש 60. פרמדיקים של מד"א הוזנקו לזירה. המחבל, תושב הכפר סילוואד הסמוך, נעצר. הפצוע קל פונה לבית החולים הדסה הר הצופים.

ישראל תקפה בסוריה בתגובה לנפילת פצמ"ר

כלי טיס של חיל האוויר הישראלי תקף מרכז רמת הגולן הסורי, משגר מרגמה של הצבא הסורי. התקיפה בתגובה לפצצת מרגמה שנפלה מוקדם יותר בשטח ישראל.

צה"ל תקף מטרות חמאס ברצועת עזה

כלי טיס של חיל האוויר תקפו הלילה מספר מטרות של ארגון הטרור בצפון רצועת עזה,  זה לאחר שלפנות ערב מטוס וטנק של צה"ל תקפו שני יעדים של חמאס בצפון הרצועה. כתגובה לנפילת הרקטה בצהרים בשדרות.

אזעקת צבע אדום נשמעה בשדרות ובשער הנגב

היום (א') בסיבות השעה 14:24 נשמעה אזעקת צבע אדום באזור שדרות ובאזור המועצה האזורית שער הנגב. על-פי הדיווחים הנפילה הייתה במרכז העיר שדרות ואין נפגעים.

 

מבצע מעצרים יזום ליד חברון

אמש, במהלך מבצע מעצר מבוקשים במחנה הפליטים אל-פוואר, השוכן ליד לחברון, כמה עשרות של פלסטינים יידו אבנים ומטעני צד לעבר הלוחמים. במהלך הסריקות נאספו תחמושת ואמצעי לחימה.